Soprano Mini

Soprano Mini

Soprano Mini to polska odpowiedź na złoty standard w epilacji laserowej. Soprano Mini łączy moc trzech laserów w jednym urządzeniu – aleksandrytowego, diodowego i neodymowo-yagowego – wszystko to dla najskuteczniejszej epilacji. Ta nowatorska technologia oznacza, że każdy impuls to synergia 3 emitowanych wiązek, wzajemnie uzupełniających swoje działanie. Podczas epilacji z użyciem Soprano Mini włos zostaje trwale uszkodzony na różnych głębokościach. Optymalny dobór laserów pozwolił na działanie 4 mm pod powierzchnią skóry.

Gwarantuje to niespotykaną wcześniej skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Parametry poszczególnych wiązek dobierane są indywidualnie do typu cery oraz koloru i grubości włosa klienta – pozwala to na bezwzględnie skuteczną i bezbolesną epilację, niezależnie od typu owłosienia. Soprano Mini pozwala na równie skutecznie usuwanie włosa ciemnego, jak i jasnego – rudego czy blond – niezależnie od ich struktury i grubości.

  • Moc syntezy trzech wiązek laserowych dla najskuteczniejszej epilacji
  • Efektywna epilacja dla każdej cery i koloru włosa
  • Unikatowy system chłodzenia głowicy gwarantujący całkowitą bezbolesność
  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Kompaktowa budowa

Innowacyjność technologii Uroboros nie ogranicza się jednak do samej skuteczności zabiegu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów głowicę urządzenia zaopatrzono w końcówkę chłodzącą, skonstruowaną w oparciu o japońską technologię półprzewodnikową. W trakcie zabiegu głowica schładza się nawet do -20°C. Chłodzenie nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo i brak podrażnień mimo wysokiej mocy urządzenia, ale przede wszystkim zapewnia nieosiągalny wcześniej poziom komfortu w trakcie zabiegu. Epilacja z wykorzystaniem Soprano Mini plus jest dla klienta całkowicie bezbolesna.

Urządzenie Uroboros to połączenie innowacyjnych technologii dla nieosiągalnej wcześniej skuteczności bez bólu. Otwiera nowe możliwości przed właścicielem salonu kosmetycznego lub kliniki medycyny estetycznej – umożliwia zdobycie klienta z grupy osób, które wcześniej bały się epilacji z powodu bólu lub dyskomfortu. Pozwala również zaoferować rozwiązanie osobom, których jasne i cienkie włosy nie pozwoliły na skuteczną epilację z użyciem starszych technologii.

Jednak Uroboros Soprano Mini oznacza najwyższy komfort nie tylko dla klienta, ale też dla operatora. Tryb Move-On umożliwia epilację okrężnymi ruchami głowicy, bez odrywania aparatu od skóry. Nie tylko zwiększa to bezpieczeństwo klienta, ale też poprawia wygodę prowadzenia zabiegu. Co więcej – dramatycznie skraca czas trwania epilacji (np. zabieg epilacji obu pach trwa do 7 minut). Pracę ułatwia też ergonomiczna głowica oraz przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwiający dobór parametrów lasera do fototypu skóry klienta.

Urządzenie jest kompaktowe i mobilne - wykorzystanie najlepszych na rynku podzespołów z Niemiec i Japonii pozwoliło na ograniczenie wagi urządzenia do 26 kg. Te same podzespoły gwarantują też jakość i trwałość Soprano Mini - urządzenia Uroboros zaprojektowane są tak, by móc pracować nieprzerwanie i nigdy nie zawieść Twojego zaufania. Mają niespotykaną na rynku żywotność - gwarantowana trwałość głowicy to minimum 20 milionów strzałów. Polski producent oznacza najkrótszy na rynku czas serwisu – urządzenie nie musi trafić do USA, Izraela lub Azji w celu naprawy lub konserwacji, co zajmuje od 2 tygodni do 2 miesięcy. Co najistotniejsze – w przypadku konieczności serwisu otrzymasz od naszego zespołu sprzęt zastępczy, umożliwiający utrzymanie płynności funkcjonowania Twojego salonu.

Jest tak, ponieważ decydując się na zakup otrzymujesz nie tylko urządzenie, ale też wsparcie i doświadczenie całego naszego zespołu. Szkolenie, certyfikacja, transport, wsparcie techniczne, serwis pogwarancyjny czy asysta przy pierwszych zabiegach – na wszystko to możesz liczyć decydując się na zakup urządzeń Uroboros.