epiStar Plus

Wszechstronność i moc dla wymagających

epiStar Plus

Wszechstronność i moc dla wymagających

To rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Podobnie jak Soprano Mini wykorzystuje technologię synergii trzech laserów w jednym urządzeniu dla najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej epilacji laserowej – niezależnie od koloru i rodzaju włosa.

  • Najskuteczniejsza epilacja dla najbardziej wymagających
  • Trzy wiązki laserowe dla pełnej skuteczności i dopasowania do każdego typu skóry
  • Łączy zalety urządzenia do epilacji i aparatu do laserowego odmładzania skóry
  • Nowatorski system chłodzenia zapewniający całkowity brak bólu w trakcie zabiegu
  • Możliwość pełnej kontroli nad parametrami lasera
  • Ergonomiczna głowica z ekranem dotykowym
  • Najwyższa wygoda dla klienta i operatora

Chłodzona do -20°C głowica zapewnia całkowicie bezbolesną epilację – wyznacznik jakości reprezentowanej przez produkty marki Uroboros. Wyższa moc urządzenia i więcej opcji kontroli nad parametrami lasera pozwala na jeszcze dokładniejszą personalizację ustawień oraz najkrótsze i najprzyjemniejsze dla klienta zabiegi

Aby stawić czoła rosnącym wymaganiom klientów sektora klasy premium EpiSTAR plus posiada zintegrowaną opcję wykonywania zabiegu laserowego odmładzania skóry (skin rejuvenation). Zabieg wykonywany jest z użyciem modułu lasera Nd:YAG (1064 nm) – krótkie, około 300 mikrosekundowe impulsy prowadzą do stymulacji termicznej komórek odpowiedzialnych za gęstość utkania skóry – fibroblastów. Powoduje to inicjację procesu tzw. neokolagenogenezy – skóra staje się bardziej jędrna, odmłodzona i wygładzona. Pozwala to na przeprowadzanie zabiegów redukcji i wypełnienia zmarszczek, zmniejszania porów, redukcji niedoskonałości oraz poprawy gęstości i sprężystości skóry.

Oprócz tego – w EpiSTAR Plus Uroboros wdraża nową opcję, dodatkowo zwiększającą wygodę osoby wykonującej zabieg. Umieszczony w głowicy ekran dotykowy pozwala kontrolować urządzenie i zmieniać jego parametry w tracie zabiegu łatwiej i płynniej niż kiedykolwiek – dla komfortu Twojego i Twojego klienta.